| Yrynella a întrebat:

Am si eu o intrebare -rugaminte, anul acesta am balul de absolvire, caci sunt a 12-a, si as vrea sa-mi cos o rochita (lunga de dorit) ajutati-ma cu o idee. Cea mai frumoasa primeste funda!

Răspuns Câştigător
| mogaldeataaaaa a răspuns:

Http://www.facebook.com/....../photo.php SUPERBA! (parerea mea)

4 răspunsuri:
| alem a răspuns:

Poti sa ii pui strasuri sub sani, si sa fie mai stransa, fa-o cu un umar gol, poti pune niste pietricele fine pe ici pe colo, poti coase niste nasturi si sa ii dai cu sclipici laughing glumeam cu asta, poti sa o faci fara bretele sau cu, daca o faci cu un umar pune o floare mare cat bretica care are umar, la spate poti sa o faci in X, poti face ca un corset, poti lega o funda sub sani, cam atat sper sa fie de folos.

| REDwolf1616 a răspuns:

Fa ati o rochie rosie pana la genunchi si un pic crestata de la brau in jos. La sani pune de jur in prejurul rochiei ca un fel de coroana alba! si pe burta pune i sclipici! mabucur ca te am ajutat. Fundawinking?