| dNywOw a întrebat:

De cateva zile nu-mi merge Facebook-ul. Imi da urmatoarea eroare : "Facebook Will Be Back Soon
Facebook is down for required maintenance right now, but you should be able to get back on within a few minutes. In the meantime, read more about why you're seeing this message. Thanks for your patience as we improve the site. ". Va rog ajutati-ma.

9 răspunsuri:
| jeek0 a răspuns:

N-ai ce face.asteapta.e de la ei

| dNywOw explică (pentru jeek0):

Am asteptat deja 24 de ore. Si spune ca daca am asteptat atat sa le trimit un mesaj. Le-am trimis si nu mi-au raspuns.

| jeek0 a răspuns (pentru dNywOw):

Pai si ce vrei sa faci? daca problema e de la ei nu poti decat sa astepti. oricat ai vrea sa iti dea drumul

| valentingb a răspuns:

Buna. Facebook corecteaza niste probleme acum, sau imbunatatesc serviciul, in zona in care sunt pastrate datele contului tau. Daca dureaza mai mult de 24 de ore, scrie-le un mesaj, aici:
https://www.facebook.com/help/contact/287306364658247

| dNywOw explică (pentru valentingb):

Am facut asta si degeaba. Nu-mi raspund

| valentingb a răspuns:

Asa cum spune si-acolo, pe perioada in care se executa lucrari, nu vor raspunde, ci vor raspunde dupa ce problema e corectata... Mai mult nu pot sa spun.

| dNywOw explică:

Deja de 2 zile astept in continuu, va rog daca puteti, ajutati-ma... Multumesc anticipat

| dNywOw explică:

Crede-ti ca ar trebui sa-mi reinstalez windows-ul? Are vreo legatura?

| dNywOw explică:

Gata, si-a revenit, multumesc oricum.