| Alexandrutzzaly a întrebat:

.. De ce nu imi merge facebook-ul?
Ma loghez si imi da asta Facebook Will Be Back Soon
Facebook is down for required maintenance right now, but you should be able to get back on within a few minutes. In the meantime, read more about why you're seeing this message. Thanks for your patience as we improve the site.dar nu stiu dc
Ma puteti ajuta?

4 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Tu nu înţelegi ce-ţi spune? Facebook era în mentenanţă, adică în aşteptare, lucrau la site, de-aia nu mergea. Acum merge, a fost chestie de câteva minute.

| Alexandrutzzaly explică (pentru aliceinchains):

Ba da inteleg ce imi spune si spre informarea ta n-a fost pentru cateva minute a fost maxim 3 zile nu mi-a mers dar m-am chinuit si l-am facut singura!

| alexa_8934 a răspuns:

Iti traduc eu "Facebook va fi înapoi în curând Facebook este în jos pentru întreţinere necesar chiar acum, dar ar trebui să mă întorc pe, în câteva minute. Între timp, Citeste mai mult despre motivul pentru care vedeţi acest mesaj. Vă mulţumim pentru răbdare ca ne îmbunătăţi site.'' acum descurcate. Eu cred ca ar trebui sa intri pe Facebook sa vezi ce are si tradu in dex sau daca stii engleza traduti singura. Funda?

| Alexandrutzzaly explică (pentru alexa_8934):

Mersi dar stiu si eu sa traduc ca stiu engleza dar mersi oricum!