| azkan a întrebat:

Salutare tuturor. As vrea sa invat Java de la zero si m-ar interesa sa-mi recomandati o carte pe care ati citit-o sau stiti ca a fost folositoare cuiva. Eu am gasit 2 pe emag, dar nu sunt sigur care sa o cumpar. Multumesc

2 răspunsuri:
| traveler a răspuns:

Corect raspuns cristi202! Si mai ales sa "spicuiesti" din toate si sa te pui la punct, sa adancesti limbajul si rezultatele vor apare.Succes

| cristi202 a răspuns:

Nu ai nevoie de carti. Sunt suficiente tutoriale si cursuri gratuite pe net. Cauta cu Google, si vei vedea. Eu asa am gasit cu html, si am vazut pe acolo si Java. Internetul iti ofera informatii mult mai multe decit gasesti in vreo carte. Totul e sa cauti!