| vicgg12 a întrebat:

Salutare TPU, știți cumva daca vara vin reduceri la placi video? La eMag m-ar interesa

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sau scumpit toate din cauza razboiului, si a curentuluyi electric, deci ceea ce era odata cu reduceri s-a terminat, multe firme au dublat preturile deoarece numai au bani de marfă de chirie de salarile angajatiilor, asa ca daca astepti se le reduca astepti degeaba, ia acum ca de lunile viitoare se vor scumpii din nou.

| Saiko93 a răspuns:

Nu cred Poate ai noroc la unele decente cand e Craciunul