| patrick16_1578 a întrebat:

Salutare,
Va rog sa-mi dati un sfat pentru achizitia unui sistem de navigatie GPS, am de ales din urmatoarele aparate: Personal Navigation Device North Cross ES515; Goclever Navio 500 RO; Serioux NaviMATE 43T2, Sygic Drive 10, toate cu harta Romania si au un pret de 300-310 lei.
Multumesc

1 răspuns:
| Baton a răspuns:

Nu conteaza ce fel de sistem de navigatie vrei sa iei.in primul rand uite-te la bani si la functiile pe care le primesti pentru acei bani. apoi uite-te la alte produse mai ieftine si ai scumpe si compara-le.
Ideea principala este update-ul la harti si soft care la unele firme nu sunt gratis.
Cauta sa primesti cel putin 1 an update-uri gratuite pentru ca update-urile nu sunt ieftine deloc.