| Tau_SuperErou_1995 a întrebat:

Salutari! As avea nevoie de niste informatii despre Eugen Simion, mai exact adresa la care locuieste si un numar de telefon sau un e-mail daca are asa ceva facut public. Multumesc mult!
P. S. am de facut CV-ul unei personalitati si m-am gandit la el.

Răspuns Câştigător
| ionut1980 a răspuns:

Vezi poate gasesti pe siteul Academiei Romane ceva date de contact.

2 răspunsuri:
| ionut1980 a răspuns:

Improvizeaza, nu-ti trebuie adresa reala.
http://ro.wikipedia.org/wiki/Eugen_Simion

| Tau_SuperErou_1995 explică (pentru ionut1980):

Stiu ca as putea sa improvizez dar am zis ca daca ma apuc de ceva, sa fac sa fie bine, am cautat ceva, nu am gasit, am sperat ca cineva imi poate spunetongue

| ionut1980 a răspuns (pentru Tau_SuperErou_1995):

Vezi poate gasesti pe siteul Academiei Romane ceva date de contact.