| TheWanderer a întrebat:

Salutari.
Sunt curios daca este o posibilitate sa-ti eliberezi memoria in asa fel incat sa o iei de la zero.

Răspuns Câştigător
| cristimihailov a răspuns:

Daca te referi la memoria ta, din creier, da, exista. Dar sunt destul de brutale. Gen electrosocuri, pastile dure de la psihiatrie...

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca te referi la memoria ta, atunci da se poate se numeste amnezie si apare dupa socuri puternice, dar e probabil sa iti afecteze de tot creierul

| AlexDFY a răspuns:

Da exista, dar o sa iti stearga toate contactele, pozele, jocurile, notitele etc.E posibil ca telefonul sa numai functioneze la capacitati maxime o perioada, si poate e nevoie de o restartare.Acum depinde ce telefon ai.

| RobertVali111 a răspuns:

Nu prea cred ca merge asa usor.