| WuDog a întrebat:

Salutari! Vreau sa-mi cumpar o placa video noua si am nevoie de putin ajutor.As vrea sa stiu daca pot sa imi cumpar una de 1024 mb sau de 512 mb? Configuratia mea este : p://i45.tinypic.com/j8h7jq.jpg

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna configuratie, pacat ca nu o putem vedea, depinde ce o sa faci cu placa, vezi cati biti are, sau chestii extra, sau... care e mai scumpa e mai buna, nu inseamna neaparat totusi ca de aia ai tu nevoie!

| tteo92 a răspuns:

Salut!
Daca vrei ajutor macar pune link-ul mai cu atentie si corect!

| WuDog explică:

Mda..ma rog am gresit uitati aici http://tinypic.com/r/j8h7jq/6

| seccxz a răspuns:

Configuratia ta e veche, antica si de demult. Nu-mi vine sa cred ca-n ziua de azi pentru unii placile video se clasifica dupa cantitatea VRAM. Progresati mai si voi, noobilor!