| COSMIN01_8510 a întrebat:

Sami iau un iphone 4s sau sa astept sa apara iphone 5? Dau funda la cea mai buna parere!

Răspuns Câştigător
| SomeOne_1942 a răspuns:

Parerea mea e ca cel mai bine astepti 5-ul care cu siguranta va fi ceva mai interesant. Daca e sa o luam asa diferenta mare dintre 4S si 4 este SIRI (care oricum nu merge in lb romana) si procesorul. deci ca iei 4 sau 4s e acelasi lucru. Mai bine astepti 5-ul care va face diferenta.

Succes!

5 răspunsuri:
| ΔH a răspuns:

Niciunul, nici altul.
Daca ai oo si vrei ceva cu adevarat bun, customizabil, si deschis, ia-ti android.
Daca vrei fite, si sa se ude pi*dele cand iti vad telefonul, arunca o caruta de bani pe-o caramida...

Parca vad ca nu mananci mancare calda 2-3 luni sa pui bani de-o parte...
Asa suntem noi romanii, traim in cocina, nu mancam, dar avem aifoane si masini scumpe.

EDIT!
Acum am observat. Tu habar n-ai sa scrii (sami), dar vrei aifon.
Tipic cocalarilor. happy

| Saddelyx a răspuns:

Depinde si de bugetul tau...cu siguranta iphone 5 va fi usturator la inceput, dar daca ti-l doresti mult poti astepta.nu ma indoiesc ca va fi mai bun decat 4.

| nousername2 a răspuns:

Ia-ti iphone 4s ca iphone 5 nu se stie cand iese pe piata

| ady13boss_9568 a răspuns:

Asteapta sa apara solutii cu bateria si jb la 4s si il iei pe asta ca nu mai iese 5u

| alexutza2 a răspuns:

Eu zic 4 deuarece 5 nu este la fel de bine ps l-am incercat pe 5