| dadyanaa16 a întrebat:

scuze de deranj, dar sunt noua pe aici,, asi as vrea sa ma ajutati cu ceva. inca o intrebare.Cum pot sa imi pun poza la avatar.ca nu prea stiu sa folosesc blog-ul asta.happy...mesc de raspun, dau funda.

Răspuns Câştigător
| YukikoMaya a răspuns:

Http://www.tpu.ro/site-users/edit/
daca nu merge sub vizualizare profil scrie editare date logare si editare profil
dai la editare profil;)
fundita?:o3

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Da-i clik pe editare profil si in locul unde trebuie sa bagi o poza da-i clik si te duce in pc-ul tau de unde incarci o poza! Deci repet :in josul paginii ai''Selecteaza imagine profil'' si ''rasfoire'' clik pe rasfoire si incarci o poza la profilul tau! Bafta!

| CM7YRE a răspuns:

Editare profil in stanga, si apesi pe browse sa selectezi poza. Apoi dai salveaza profilul si astepti cam o zi maxim si-ti apare la avatar poza.

| gabi45 a răspuns:

Te duci la editare profil iar jos iti alegi imaginea care o vrei la avatar da-i salveaza si gata

| dadyanaa16 explică:

Aha.sh unde naiba scrie vizualizare?