| sweetangel365 a întrebat:

Se gasesc casti mari ca de calculator, dar care se pot folosi la telefon? (fara microfon pentru. game-ing sau altceva) si daca da, sunt scumpe?

1 răspuns:
| IoanaSV a răspuns:

Poti gasi de obicei in hipermarket-uri (Auchan, Careffour, etc) si sunt mai ieftine te ajung ca pana in 150 lei sau in magazine de electronice(Media Galaxy, Flanco, Altex, etc) dar te ajung putin mai scump depinde de firma(Razer, Deluxe, etc) si poti gasi chiar si pe internet. Sper ca te-am ajutat. Funda?