| CosminAndrei23 a întrebat:

Am nevoie sa gasesc niste casti de telefon care sa fie bune si pentru calculator, in sens sa aiba jackul de 3, 5mm (sau cat trebuie) si sa fie suficient de lungi sa ajunga de la spatele calculatorului, structura sa fie asemanatoare cu acestea : http://www.cel.ro/......SIxNjAq-l/ (Ma refer sa aiba chestia aia la final, nu stiu cum se numeste)

Răspuns Câştigător
| DumitruS a răspuns:

Salut. Daca te tine bugetul, ti le recomand pe astea, sunt super smechere: http://bit.ly/2sJkGTd. Senheisserul face treaba buna.

Cu privire la lungimea cablului, te voi dezamagi, dar ia gandeste-te un pic, de ce ai pune trei metri de cablu la casti pentru telefon mobil? :) Nu prea are logica, ca ar insemna sa te spanzuri cu el cand asculti pe strada.

Solutia in cazul tau, este sa-ti cumperi un prelungitor jack. Este un cablu pe care il bagi in pc si in el iti bagi castile si e ok.

3 răspunsuri:
| CosminAndrei23 explică:

As dori o lungime a cablului aproape de 2m.

| CosminAndrei23 explică (pentru CosminAndrei23):

Nu mai conteaza, am citit raspunsul intreg, multumesc

| CosminAndrei23 explică (pentru CosminAndrei23):

Ai putea sa-mi dai si linkul la un prelungitor jack? Nu vreau sa iau ceva gresit care sa nu mearga.