| bestkid a întrebat:

Se poate instala sistemul de operare in partitia D... Pentru ca in partitia C nu am prea multa memorie?

Răspuns Câştigător
| StoicaAndi a răspuns:

Vrei sa zici ca sa muti memorie din D in C nu? Pai foloseste programu easeus partition master.Cand esti in program dai click dreapta pe D si dai resize. Dupa aia din stanga in dreapta micsorezi cat spatiu vrei sa muti. Dupa aia dai click pe C dai resize si ai un spatiu gol si tragi spatiu din stanga in dreapta. Dupa ce ai terminat dai apply si ok.Si trebuie sa astepti ceva timp dar merita.Succes!

9 răspunsuri:
| Fartie a răspuns:

Desigur!

| vali1985 a răspuns:

Merge.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Why not?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Eu il am in partitia C. Celelalte le tin pentru filme, poze, jocuri, etc. O zi buna!

| HotuDePrajiturele1398 a răspuns:

Cand instalezi sistemul de operare iti alegi cata memorie rezervi in partitia C si restul ramane in D.

| bestkid explică (pentru HotuDePrajiturele1398):

Mulumesc...mi-ai fost de mare ajutor

| bestkid explică:

Daca se poate spuneti-mi si cum.dau funda!

| RyoRay a răspuns:

Da, si eu am tot in partitia D.

| Dorinel12345 a răspuns:

Da merge!