| هوراس a întrebat:

Se poate pune iOS 7 pe un Samsung Galaxy S3?

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Nu te lua dupa toti diletantii. Se poate pune 100%! Uite cum - faci rost de o imagine de iOS 7, o copii pe un card de memorie, iar cardul il pui pe(deasupra) Galaxy S3. Ta-taaa! In alta ordine de idei, logic ca NU se poate pune. Daca se putea si ii lasa Apple, nu crezi ca te lasau sa alegi la cumparare daca vrei Android sau iOS?

5 răspunsuri:
| thezbx a răspuns:

Nu cred. poate doar daca dai de un hacker care chiar stie ce face big grin

Răspuns utilizator avertizat
| UltraLex a răspuns:

Ios-ul nu este un sistem de operare open source ca si androidul este creat de Apple pentru produsele lor si nici nu merge transpus pe alte dispozitive (de exemplu eu am iphone 4s si acum 3 zile mi-am facut un update si am citit termeni si conditii in care specifica ca fiecare ios are un ip unic si poate rula doar pe un singur dispozitiv de o data)
deci nu nu se poate

| JimyPOP a răspuns:

Nu se poate! dar daca iti place atat de mult iOS-ul poti sa iti descarci o "tema, font" de la iOS. Desigur nu o sa si functioneze ca si el