| LionelJosh a întrebat:

Se poate sa citesc macar una din aceste carti online sau sa le descarc de pe net? cartile sunt: Misterioasa Afacere de la Styles; Crima pe terenul de golf; Uciderea lui Roger Ackroyd; Cei patru mari; N sau M; A treia Fata / Falsa indentitate; toate de Agatha Christie

Sau macar sa le comand de undeva pe net(dar sa fie noi)? Dau Fundaaa si VotD

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| andutza_9605 a răspuns:

Le poti gasi pe toate pe net
mai bine scrii titlul povestii si dupa asta scrii,, rezumat,, si gata.Bafta
sper ca ti-am fost de ajutor