| anonim_4396 a întrebat:

Se poate sa transport bicicleta in autobuz? [are acolo pe margini afara niste compartimente unde se baga bagaje oare se poate sa imi puna bicicleta acolo pentru. nu stiu o suma de bani? ]
P.S : Vreau sa calatoresc : Arad-Cluj Napoca - Maramures.

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Mergi cu cateva zile inainte de plecarea propriu-zisa in statia de autobuze si vorbeste cu soferii. Asa vei afla cu siguranta daca sunt dispusi sa-ti transporte si bicicleta sau nu.

1 răspuns:
| KillaNoFilla a răspuns:

Da,sunt sanse ca soferul sa accepte daca nu sunt atatia oameni cu bageje, bicicleta e mica si dai rotile jos.

dar poate te trezesti ca soferul cu care vini inapoi sa nu accepte.