| ZzOpO99 a întrebat:

Se pot viziona bine filmuletele pe youtube pe Nokia asha 200?

Răspuns Câştigător
| introduaicinumele a răspuns:

Nu. are ecranul mult prea mic, de 2.4 inch. Este bun doar pentru vorbit si scris SMS-uri (are tastura QWERTY).

Daca vrei pentru Youtube, telefonul trebuie sa aiba peste 4 inch ca sa vezi calumea si sa nu te holbezi in el.

4 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Are ecran in format 4:3, iar filmele de obicei sunt in format 16:9, s-ar putea sa se vada filmul cu dreptunghiuri negre jos si deaspra imaginii, daca nu cumva telefonul are optiune de la intinde imaginea pe tot ecranul...

| Anonimuuuussssss a răspuns:

Da,are grafica buna. Sper ca te-am ajutat!

| jeffdragos a răspuns:

Mai bine uitate pe computer la filme

| bubulex a răspuns:

Se incarca cam greu