| fifi2elf a întrebat:

Se taxeaza la firma de unde ai internetul vizionarea de filme online? Fara sa-ti arate de la bun inceput ca e un site unde se plateste si gasesti site-ul pe google ca fiind un site free? Precizez ca nu e vorba de un site porno.

Răspuns Câştigător
| ICPreda a răspuns:

Salut!
Nu se taxeaza dar ai grija ca pe unele site-uri iti cer bani pentru vizionarea de filme, insa pentru asta trebuie sa ai card, sa le dai parola etc... dar in general vizionarea de filme este gratis!
In speranta ca ti-am putut fi de ajutor iti doresc o zi placuta!

2 răspunsuri:
| liladyna a răspuns:

Nu se taxeaza@__@ar vrea ei