| Eminem2012 a întrebat:

Si ce inseamna cand langa numele unui parfum apare in paranteze[sau fara paranteze] tester?

Răspuns Câştigător
| WatswovskyvonAle a răspuns:

Nu este parfumul in adevaratul sens al cuvantului. Este un tester, adica o monstra prin care testezi parfumul.

3 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Este o mostra a parfumului, in doze mici de regula, folosit pentru a-l testa fiecare in momentul in care vrei sa cumperi acel parfum; poti sa il folosesti gratuit, nu are valoare comerciala si il poate folosi oricine intra in acel magazin. Folosirea testerului nu implica achizitionarea unui parfum anume; poti folosi testerul fara a fi obligat sa cumperi acel parfum.

| WatswovskyvonAle a răspuns:

Mostra,pardon.big grin

| AleAnyo a răspuns:

Cred ca inseamna ca e testat... tonguebig grin