| cyp15 a întrebat:

Site cineva sa imi raspunda la o intrebare? daca unitatea optica s-a stricat mai poate citi cd-urile?

3 răspunsuri:
| traveler a răspuns:

Daca s-a stricat... obligatoriu nu mai poate citi..este logic. :-)
Insa asigurate ca real s-a stricat, poate fi praf pe lentila la capul laser de citire, pot fi conexiunile dintre comp si unitatea cd/dvd sau din software(drivere unde este cazul etc) Deci mai intai asigurate de cele de mai sus pri mutarea cd/dvd ului in alt comp bun, probeaza, si apoi declara moarta unitatea cd/dvd a ta.Succes!

| skirlex a răspuns:

Ce intreabare e asta logic ca nu

| Vlad_Nichita_1998 a răspuns:

Nu
\