| Adyy5 a întrebat:

Slenderman vs Jeff the Killer.
Cine credeti ca castiga?
Argumentati.

Răspuns Câştigător
| alexdeliu10 a răspuns:

Slenderman,deoarece este un "character" la care nu te poti uita si care se teleporteaza oricand.Jeff the killer are doar un cutit slenderman se poate uita la el si sa il orbeasca si sa se teleporteze cand Jeff poate sa il omoare. Funda? happy

2 răspunsuri:
| IJustDeath a răspuns:

Slenderman,deoarece este mult mai in varsta, el i-a luat pe toti cei din creepypasta in conacul sau.
Plus ca este cu MUUUUlT mai puternic decat oricine altcineva.

| usernume007 a răspuns:

Slenderman, ca e mai sexy