| anonim_4396 a întrebat:

So...Anul trecut pe NationaTV, din intamplare [nu aveam planuit] am nimerit la un film horror. Din prima mi-a placut asa ca am renuntat la ce aveam de gand sa ma uit si am ramas acolo. A fost foarte interesant filmul dar numai tin minte cum se numea asa ca, iubitori de filme horror sau in general de filme daca vreti sa ma ajutati.Deci filmul, din cate imi amintesc era cam asa : Incepe cu o fata de 9 ani care era la o masa si fata in fata cu ea era dadaca ei moarta de un criminal cunoscut.Atunci,ca sa se salveze a facut prima ei crima omorandu'l pe ala si a fugit. Apoi o arata mare de vreo 17-18 ani la facultate de FBI cu un alt nume.Sa nu intru in amanunte.Si'a omorat toti colegii care ii stateau in cale de a obtine nu stiu ce dimploma si de a pune mana pe seful sau director [numai tin bine minte] pentru ca era indragostita de el. intr'un final ea s-a imbract cu o rochie de fostei amante si cu lantisor de al unei dadace care a fost cu acest director.sau ce era el...si apoi a povestit toate crimele ei, l-a omorat si pe el si psihologul ei care si'a dat seama de tot a chemat politia.Ca sa scape de politie s-a aruncat cu masina intr'o prapastie si a explodat masina. Apoi peste ceva timp. Psihologul ei povestea despre aceasta adolescenta. o criminala perfecta si a scris o carte. iar acolo unde se dadea autografe a venit o femeie si si'a spus numele.atunci el s-a uitat mirat la ea.si s-a terminat filmul. Oricum a fost ff fain dar pacat ca nu mai tin minte titlul.Am incercat sa caut in arhiva progamului tv dar mi'ar lua ani sa caut. Daca stiti raspunsul va multumesc de ajutor. daca nu. nu e nimic. mersi oricum :*

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

American Psycho II-All American Girl cu Mila Kunis http://www.imdb.com/title/tt0283877/synopsis

1 răspuns:
| GnnAndra a răspuns:

Mersii mult :X. asta e :*