| Linda009 a întrebat:

Spuneti-mi impresiile voastre despre cartea Moarte pe Nil de Agatha Christie.

3 răspunsuri:
| emabrumareanu29 a răspuns:

Buna. iti propun un job. reprezentant/coordonator la giada rome sau ladys.daca te intereseaza,id-ul meu este ema_brumareanu@yahoo.com si iti pot da mai multe detalii.

| Licurici_9087 a răspuns:

Eu am terminat-o zilele trecute si pot spune ca m-a fascinat...nu am lasat cartea din mana pana nu am citit-o pe toata.

| alexoromania a răspuns:

Este una dintre cartile care confirma cel mai bine geniul Agathei Christie despre crima. Daca nu ai sti ca este fictiune probabil multa lume ar lua poveste drept reala deoarece personajele reprezinta profiluri psihologice diferite, astfel ca romanul este mai interesant.