| Auras95 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste sv de deathrun adica sa faci bhop... funda!tongue

Răspuns Câştigător
| piciuxx a răspuns:

Funda?

4 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Mie mi se pare cel mai bun acesta dr.alphacs.ro.Este foarte frumos atat pentru incepatori cat si pentru profesionisti, deoarece are modul respawn instalat.Mai poti incerca si dr.helpcs.ro si acesta are modu lrespawn instalat.Baftawinking

| ady900 a răspuns:

Dr.alphacs.ro funda?

| sofroneacristian a răspuns:

Drx.indungi.ro / dr.indungi.ro / dr.exiled.ro Sunt sper tari!
nick-ul meu ZooMLeSS*; o

| xNightWishRO a răspuns:

Uite dr.pokfun.ro, e un sv cu admini prietenosi, se da admin