| drivere a întrebat:

Spuneti-mi si mie va rog frumos niste site-rui de joburi, dar sa cuprinda neaparat oferte pentru munca in Romania.Dau funda celui mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| claudica2703 a răspuns:

Sincer te sfatuiesc sa dai un search pe google cu "joburi Romania" si eventual insotit de domeniul pe care ti-l doresti. Asa e cel mai eficient si ai rezultate mai rapide.

3 răspunsuri:
| Idc12345 a răspuns:

Best jobs, e jobs

| TatianaIstrate a răspuns:

Eu iti recomand ejobs, iar daca n-ai cv te pot ajuta cei de acolo sa ti-l faci. E super! Uite detalii aici -- https://cariera.ejobs.ro/the-best-job-board-in-romania-ejobs/