| Edyss10X a întrebat:

Spuneti-mi va rog niste jocuri similare gen: Call of Duty[1-5], Sniper Ghost Warror[1-2] etc...

Răspuns Câştigător
| OoOAlexandruOoO a răspuns:

Medal of honor
Wolfenstein
Tom Clancy's The Division
Ghost recon
Hitman: Absolution
Sleeping Dogs
Max Payne 3
FarCry
Watch Dogs

3 răspunsuri:
| LuciWv a răspuns:

Ai putea continua seria COD, mai are ceva versiuni pana la ADVENCED WARFAER, asta daca te tine PC-ul.
Pai ceva asemanator la grafica ar fi Vietcong 1 si 2.
Ceva cu o grafica mai buna si SF ar fi Inversion.
Counter-strike?
Habar n-am ce jocuri sati recomand avand in vedere ca nai spus nici o specificatie a PC-ului tau
Procesor:*
Ram:*
Placa Video:*
(TOT CE E CU STELUTA E OBLIGATORIU, ca sa afli intri in Run(win7:start(steguletul)+R.
In "Run" scrii dxdiag si iti va aparea o fereastra unde imi dai ce scrie la Processor:XXXXXXX si Memory:XXXXXXX
Dupa dai la "Display" si faci o poza.
Asta in caz ca nu sti.
Completeaza si iti dau tata cate vrei.
Bafta

| MLyon a răspuns:

Din ce am jucat eu : Far cry 3(mi se pare cel mai bun), Far cry 4, Sniper Elite 2 si 3, Homefront, Max Payne, Tomb Raider, Battlefield 3 si 4..cred ca sunt de ajuns, bafta la jucat

| Hunterdeintrebari a răspuns:

Saintsroww the third, Saintsroww 4