| costi900 a întrebat:

Stice cineva ce program au aia de la satana cartoons cu care is pun vocile pe video? mersi

2 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Ei isi pun vocile pe videoclipuri cu programe de editat videoclipuri.

| Darie_Sergiu_1998 a răspuns:

Poti sa-ti pui vocile pe video aproape cu orice program de editat videouri.Ei insa folosesc Sony Vegas Pro 11, dar daca tu esti incepator ti-as propune sa folosesti alte programe gen:Camtasia Studio 8; Cyberlink Power Director 9/10 sau Movie Maker. Funda daca te-a ajutat happy