| Swabia a întrebat:

Stie careva un program/site de spart parole? [O cunostiinta de`a mea are un astfel de program, da`nu vrea sa mi`l dea!sad]... mi-a zis doar atat ca i l-a facut rost cineva de la Bucuresti.Scrieti`mi in particular daca aveti program! Multumesc anticipat. happy

16 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Dar tu te-ai gandit ca asta e o infractiune?

| kh1ss a răspuns:

Cunostinta ta... face glume proaste cu tine... un astfel de program exista... dar nu este pe toate drumurile... vb cu un hacker... si poate te ajuta el

| draculaq a răspuns:

Ce infractiune, ca nu exista. Acel asa zis program ar trebui sa se conecteze la toate serverele yahoo, sa caute in toate bazele de date (care sunt criptate), sa le decripteze si sa-ti dea tie parola. Nu mai cautati, ca nu exista. Sau... un baiat, sau fata care stie foarte foarte bine programare (aka hacker) ar putea face asa ceva, dar fii sigura ca ti l-ar da numai pe o suma foarte mare de bani.

| Swabia explică:

&JOJO...nu merge site`ul pe care mi l`ai dat.

| Swabia explică:

Nu e nicio gluma. Exista programul acela si il are deoarece mi-a demostrat ca il are.Numa`ca nu ne intelegm noi foarte bine si zice ca dupa ce s`a chinuit atat sa faca rost acum sa-l dea asa la toata lumea cu usurinta. laughing)

| CrucifiedCountess a răspuns:

E cu shusta.prorat.radmin...cu radmin trimiti serverul de intri pc respectivului si/sau cu ardamax ii instalezi... unde sa-ti trimita pe mail tot ce tasteaza plus snapshoturi daca vrei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ardamax si keyloger...majoritatea programelor de pe net sunt tepe si virusi creati cu ce ti-am zis eu mai sus...winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai sa spun o chestie.sunt destule si le gasesti pe net.numai ca o frauda, este o frauda, adica se pedepseste prin lege. daca nu vrea sa il dea, inseamna ca nu il are.cred ca e o gluma!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Persoana în cauză este HACHER!
Deci este un infractor, mare atenție pe ce servere intră și ce face pe acolo în vizită că este de rău... este infracțiune la legea penală, iar dacă o ți așa morțiș ce și cum, devi complice și jumătate de pedeapsă te așteaptă și pe tine.
Deci... mare mare grijă cu cine te încurci!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi nici eu nu stiu de unde sa fac rost de el si nu stiu nici sa-l folosesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite cum sta treaba ca sa ai acel program trebuie sa dai 7euro dar ai licienta 3 zile asa ca trebuei sa stai 72 de ore pe pc sa spargi parole sa nu iti irosesti timpul. Spun astea pentru ca a avut un tovaras da'l meu. App acest program nu o sa ti-l dea mai nimeni acel tovars a dar 7 E ca se avea bine cu hackeru dar daca nu il cunosti ar fi bine sa te duci cam cu 100 RON ( chiar mai mult) cred ca te'ai lamurit happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite cum sta treaba ca sa ai acel program trebuie sa dai 7euro dar ai licienta 3 zile asa ca trebuei sa stai 72 de ore pe pc sa spargi parole sa nu iti irosesti timpul . Spun astea pentru ca a avut un tovaras da'l meu . App acest program nu o sa ti-l dea mai nimeni acel tovars a dar 7 E ca se avea bine cu hackeru dar daca nu il cunosti ar fi bine sa te duci cam cu 100 RON ( chiar mai mult) cred ca te'ai lamurit happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

F simplu. dai pe google cautare free keylogger si o sa ti apara destule programe, trial version valabile o saptamana.gen ardamax, all in one keylogger.etc.le iei le instalezi apoi le setezi sa ti dea screenshoturi la o anumita adresa de mail pe care o sa ti o creezi u, sau mai degraba un host de ftp .si primesti acolo tot ce a spinat programul tau. app aceste programe trebuie trimise in compul celui spionat si asa poti lua parola altcuiva.pentru ca sa spargi parola cuiva e imposibil, doar sa o furi ceea ce e altceva si e infractiune

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu il am

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu nici eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu stiu