| VasileIon32 a întrebat:

Stie cineva cat de bine merge internetul prin cablu? Merge mai bine decat Romtelecom-ul? Am Romtelecom pe modem si merge foarte greu. 20-30kb/s ..Si e pe antena. Firma cu internetul prin cablu se numea telenet parca, nu mai stiu sigur, era ceva cu tele...

Răspuns Câştigător
| miTzuliK93 a răspuns:

Orice inseamna internet prin cablu este evident mai bun decat ce e prin modem, daca vorbim de acelasi tip de abonament. Cu alte cuvinte, treci pe cablu.

1 răspuns:
| cecilika a răspuns:

Sigur ca merge mai bine, dar la mine internetul merge pe modem Unite si la mine merge foarte bine asa ca ti-as recomanda din toate modemele Unite