| CristiCryssu a întrebat:

Stie cineva cate DLC-uri sunt pentru jocul Smackdown vs Raw 2011?(daca il joaca cineva.)am jocul pentru ps3 am si am auzit de 2, dar oare vor mai aparea?

2 răspunsuri:
| CristiCryssu explică:

Vibeantonio, ei au niste pachete DLC, cu mai multe imbunatatiri(wrestleri, costume, arene, etc) si am aflat ca vor scoate pe piata 2, dar probabil vor fi mai multe, ai vreo idee cate?

| vibeantonio a răspuns:

Il joc eu dar daca poti sa fii mai explicit cu dlcurile te-as ajuta