| Chris_2401 a întrebat:

Stie cineva ce trebuie sa fac sa-mi vina factura Orange direct pe mail si sa nu mai vina in casuta postala? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| hd04wbw a răspuns:

E simplu.Intra pe orange.ro iti faci cont si este rubrica unde poti sa iti faci optiunea de factura electonica.Si cand se factureaza intri doar in contul de pe site pe care ti-l faci si o descarci de acolo. Ei te anunta doar pe telefon cand se factureaza.Nu o sa iti mai vina acasa ci doar in format electonic pe site la ei si in contul tau care ti-l faci.Bafta

| Chris_2401 explică:

Multumesc happy