| Erzengel a întrebat:

Stie cineva cu ce as putea schimba culoarea unei rochii din poliester? A incercat cineva vopseaua GALUS?
Am gasit in magazin, insa nu as vrea sa stric rochia de tot(pe plic este mentionat faptul ca nu se foloseste pentru materiale cum ar fi poliesterul).

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu o folosi daca scrie asa pe plic.

| alina453 a răspuns:

Vopseaua galus este indicata pentru lana si bumbac. Nu cred ca ar rezulta o culoare frumoasa, mai bine o lasi asa. O poti vopsi, dar sa nu iti para rau dupa.

| Ddys a răspuns:

Nu se strica cu galus... Persista foarte putin. La cateva spalari deja isi i-a '' zborul '' happy