| LookAtMe a întrebat:

Stie cineva cum pot face reclama la o pagina de pe facebook pe gratis? Dau funda big grin

3 răspunsuri:
| MeeJenn a răspuns:

Trimite-le mesaj prietenilor tai cu link-ul paginii si roaga-i sa dea like sau roaga alte pagini sa te ajute sa-ti faci reclama, iar in schimb tu poti sa faci reclama acelei pagini.

| MoldoAlex a răspuns:

Https://www.facebook.com/......370197323, aceasta pagina se ocupa cu asa ceva, like@share. Esta in constructie, cu cat mai multe persoane cu atat mai bine pentru toata lumea.Bafta