| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva daca as putea gasi "fratii jderi" de mihail sadoveanu pe net? mai exact.primul volum "ucenicia lui ionut" trebuie sa citesc cartea iar la biblioteca nu am mai gasit-o.sad a fost imprumutata de multi elevi si nu ma ierau carti straight face plss heeeeelp

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| LifeLife a răspuns:

Http://www.carti-online.com/fratii-jderi-p-462.html daca vrei sa o cumperi ia-o de aici... daca nu incearca sa o imprumuti de la o alta biblioteca.:)

| cretulescuu a răspuns:

Il poti gasi pe site-ul :http://www.scribd.com/......eri-Vol-1. Este doar volumul 1