| Vernusio a întrebat:

Stie cineva daca curierul vine si sambata?(Cargus)

Răspuns Câştigător
| UnNimeniFaraNimic a răspuns:

In general, orice firma de curierat lucreaza doar in zilele lucratoare(luni-vineri). Asta se aplica si la Cargus(ce-a mai proasta firma de curierat, ever!). Funda?

9 răspunsuri:
| InVisible99 a răspuns:

Vine si sambata pana in 14

| T0T a răspuns:

Am primit ceva prin intermediul la Cargus și din câte știu nu lucrează în weekend.

| Pool77 a răspuns:

Nu stiu daca Cargus livreaza sambata.
Insa, FanCourier Urgent si Nemo livreaza sambata.
Suna la ei si intreaba-i.

| DaniTDCI a răspuns:

Oameni buni,depinde de caz, daca are multe colete de livrat in apropierea ta, normal ca iti va aduce coletul de oarece le livreaza sa nu se adune cat mai multe, dar in general, sambata si duminica nu lucreaza

| gorgon a răspuns:

Cred ca nu

| MariusCalu a răspuns:

Nu, daca ai dat comanda de curand nu o sa ajunga decat intre luni si vineri

| George_Darius_1978 a răspuns:

Da recent am achizitionat o biciclete de pe eMAG si mi-a livrat prin Urgentcargus sambata.

| Loilo a răspuns:

Nu vine.

| Miha_Cri_1983 a răspuns:

Din cate stiu, sambata nu.