| fabulousgirl a întrebat:

Stie cineva daca la Orange mai este disponibil abonamentul Delfin 8 cu 6 euro? + optiunile acestui abonament ( minute, mb,...)

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu mai este! Aici ai toate tipurile de abonament Delfin care mai sunt disponibile http://www.orange.ro/abonamente-de-voce/delfin/
Delfin nu are MB inclusi. Cu internet inclus ai Cangur la cel mai mic pret.

| onasis1961 a răspuns:

NU! Ai alte optiuni:
Delfin 7-
60 minute naţionale
şi internaţionale către fix
600 minute în reţea
600 SMS în reţea

totul cu 7 euro/lunã
sau delfin 9_

135 minute naţionale
şi internaţionale către fix
900 minute în reţea
900 SMS în reţea

totul cu 9 euro/lunã

| OnuOnulică a răspuns:

Nu, nu mai este astea il schimba mereu sad

| Ursul543fanatic a răspuns:

Sa stii ca aceste reclame cu abonamente dureaza putin. Dupa doua saptamani de la leclama nu mai sunt valabile. FUNDA?!?