| Nelu27englezu a întrebat:

Stie cineva daca pot scoate banii din banca daca nu am buletin?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Intai anunta pierderea cardului la banca si apoi a cartii de identitate la SPCLEP de care apartii si depune actele pentru o noua carte de identitate. Abia apoi o sa-ti poti scoate banii, se poate sa primesti un nou card mai repede decat cartea de identitate.

12 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu se poate decat daca ai card si scoti de la bancomat.
Pentru a scoate de la ghiseu ai nevoie de un act de identitate, respectiv buletin de identitate, carte de identitate de orice fel sau pasaport.

| dani777xd a răspuns:

Pai da daca ai un cont in banca poti sa te duci la un bancomat folosind un card si poti sa scoti bani primesc fudna happy

| Nelu27englezu explică (pentru Ioandelasal):

Tocmai mi- am pierdut cardul si buletinu crying

| dani777xd a răspuns (pentru Nelu27englezu):

Du-te la politie si anunta ca ti-ai pierdut buletinul dupa du-te la banca si anunta si acolo pana maine le recuperezi funda happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cu pasaport

| F12345 a răspuns:

Poti folosi certificatul de nastere

| dani777xd a răspuns (pentru F12345):

Cred ca da happy
dar cum ti-am spus du-te si fat ialt buletin sad si da-mi funda serios crying

| LittleKaneki a răspuns:

Nu poti trebuie sa ai un parinte de fata sau cardul sau un CNP

| cevdet a răspuns (pentru F12345):

Nu se poate!

| cevdet a răspuns:

Serios?!
In acel caz, nu!

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru F12345):

Certificatul de nastere nu e un document de identificare?

| baru a răspuns:

Da...daca tragi un tun!