| Simy_3244 a întrebat:

Stie cineva daca se poate schimba husa de la scaunul de calculator?
Scaunul este acesta http://www.officeclass.ro/......TOMY/2806, s-a uzat pielea dupa el si vreau sa o schimb.

2 răspunsuri:
| Bishop a răspuns:

Calculatorul are scaun? Whatever. Trebuie sa-l desfaci si pui alceva acolo, eventual te duci la un magazin si alegi ce fel de material vrei. Nu stiu daca se gasesc huse.

| olimpiaherra a răspuns:

Nu se poate schimba husa dar, se poate pune peste, are si la magazinul auto huse, dar sunt cam scumpe...