| kaTTsu a întrebat:

Vreau sa cumpar un scaun directorial. ma refer pentru birou, petrec un timp consistent in fata calculatorului, iar scaunul directorial pe care il aveam si-a facut treaba timp de 4-5 ani cu prisosinta, acum deja da semne de batranete, imi poate cineva recomanda scaune de genu extrem de comfortabile cum a fost acesta al meu, la preturi oarecum modice? Nu vreau sa dau mai mult de 300 ron, pe al meu tin minte ca l-am cumparat la 240 ron - 250 ron maxim, de la cora pantelimon acum mai bine de 4 ani.

Răspuns Câştigător
| Seby1994 a răspuns:

Nu stiu daca gasesti sub 450 ron un scaun mai confortabil. totusi daca I-ti faci timp, cauta prin magazine, cine stie, poate gasesti ceva confortabil la pret mic. Bafta

| kaTTsu explică (pentru Seby1994):

Mersi, am cumparat unul la 420 ron, e mortal... sincer, bani bine investiti, scaun ergonomic, din piele, l-am luat la promotie, mi-a venit in 2 zile.

2 răspunsuri:
| Cristian_Birmanese_1990 a răspuns:

Poti incerca pe http://www.buzzmag.ro/scaune-de-birou-ieftine/ sa vezi daca iti plac modelele.