| Sanda25 a întrebat:

Stie cineva de unde pot inchiria sau cumpara roba si toca pentru festivitatea de absolvire? Am niste prieteni din provincie pe care as vrea sa-i ajut.
Multumesc pentru ajutor

2 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Roba si toca este furnizata absolventilor, sub semnatura si obligatia innapoierii, de catre facultate.Fiecare facultate si-a constituit o "zestre " de robe si toci de o anume culoare preferata.

| Minnie a răspuns:

Nu se inchiriaza. Le primesti de la facultate pe semnatura inainte de festivitatea de absolvire si dupa aceea le inapoiezi. Daca cumva pierzi vreuna, platesti o suma modica sau cel putin asa era in 2006!