| vr3m3 a întrebat:

Stie cineva unde este vopsitorie textile in Cluj sau orasele din apropiere? As vrea sa imi vopsesc o pereche de jeans patati... Multumesc

1 răspuns:
| hacktek a răspuns:

Nu ştiu unde este vopsitorie, dar poţi rezolva singură, te duci la magazinul de chimicale, în Piaţa Mihai Viteazul, şi cumperi vopsea sub formă de pulbere, tip Galus. Iei mai multe pachete, de culoarea dorită, şi le prepari după instrucţiunile tipărite pe pachet, într-o oală mare, sau o vană de tablă.