| Georgica03 a întrebat:

Stie cineva unde pot pune ceva pe CD in Bucuresti?
Am nevoie pentru un atestat si nu am nici CD-uri nici CD-Writer acasa

Răspuns Câştigător
| Zuzu1991 a răspuns:

La orice centru de copiere are CD-uri si se poate pune pe CD. Mergi cu atestatul pe USB stick.
https://www.google.com/......13z/data=! 3m1! 4b1

| Georgica03 explică (pentru Zuzu1991):

Mersi de ajutor!

| Werrich a răspuns (pentru Georgica03):

Cu plăcere, mult succes! Mulțumesc frumos pentru fundă.

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

La școală la tine aveți pc-uri? Ok, atunci ai rezolvat problema in 2 minute (unde mai pui că ești a 12 a!)

| Georgica03 explică (pentru sierra1):

Nu putem folosi calculatoarele de la liceu in perioada de pandemie, plus ca nu cred au cd writere

| sierra1 a răspuns (pentru Georgica03):

Clasele a 12 a SUNT la școală și fac ore inclusiv in săli/laboratore.

"nu cred au cd writere"?!

și tu zici că ești elev la liceul ăla?

| Georgica03 explică (pentru sierra1):

Tu nu intelegi ca nu le putem folosi din cauza pandemiei? Asta ar insemna sa puna 5 oameni mana pe aceeasi tastatura si mouse intr-o zi, ti se pare normal in cazul unei pandemii? Da clasele a 12-a sunt la scoala, dar nu am mai vazut calculatoarele din martie 2020. Pe deasupra acestea au fost schimbate cu putin timp inainte de pandemie si nu imi amintesc daca au cd-rom

| sierra1 a răspuns (pentru Georgica03):

Vorbești pe lângă!

"dar nu am mai vazut calculatoarele din martie 2020"

poate ne scrii din Tadjikistan unde faci școala!

| Zuzu1991 a răspuns:

Nu am auzit pana acum de cd-uri scrise la un centru de printare
mai ales ca daca ai multe de pus, atunci dureaza mult daca sunt scrise cum trebuie
insa ce stiu eu, am vreo 10 unitati optice prin casa... cand o sa ma mut o sa le "uit"