| NoNaamexD a întrebat:

Stie cineva vreun site unde as puteaa sa crrez jocuri sau tot felul de chestii tari? Cum sunt jocurile ourworld adica avatare si tot felul? Fundita la cel mai bun raspuns!

1 răspuns:
| r0c6 a răspuns:

Pai Bryanna as putea spune ca e mai greu sa faci un joc ca si varamiu sa chinuit 1 an intreg pentru cel mai tare joc cu puscarie si evadari dar sa stii ca in intrebarea ta nu ai zis cum trebuie sa fie jocurile mari sau mici daca vrei mari te chinui ca varamiu daca vrei mici vezi pe net scrie ceva creeaza jocuri si iti va da ceva ca si mie mi-a dat! Funda?