| 78buc a întrebat:

Stie cineva vri-un sait sau programa, unde poti face in asa fel incit daca pui video pe youtube sa nu dureze atit timp?

1 răspuns:
| GaBRiElleuu a răspuns:

Timpul de incarcare al unui videoclip pe Youtube, nu tine de vreun program sau site, tine in totalitate de viteza ta de upload (viteza de incarcare).

In mai toate cazurile aceasta viteza e mai mica decat cea de download (descarcare), iar din acest motiv (viteza ta de incarcare este mica), din pacate, singurul lucru pe care poti sa il faci este sa astepti atat timp cat este necesar.

Sau poti schimba abonamentul de internet, unul cu o viteza de upload mai mare.