| Boyka a întrebat:

Stiti careva cat cere Florin Salam pentru un majorat,,(toata noaptea sa stea)?

8 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Florin Salam este printre cei mai scumpi cantareti de manele, tariful este in jur de 1500 -2000 euro pe ora, poate chiar mai scump.

| Floreenofficial a răspuns:

Doamne Fereste...sunt atatia artisti mai buni in tara asta!
Oricum 1. e scump-fff scump!
si 2.nu cred ca sta toata noaptea! vine, canta ceva, ia banii si pleaca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu staa toata noaptea pentru ca are un program incarcat sta maxim o ora si iti ia 1. 500 euro

| AndaAndore a răspuns:

10. 000 de euro cere toata seara.
Nu conteaza cat ia pe ora.
:d

| AndaAndore a răspuns:

Din cate stiu eu.

| LadyLuna a răspuns:

E la inchisoare laughing

| Andreeass_Walter_1995 a răspuns:

Stefante contrazicia intereseaza-te si vezi care 7000 pe ora

| Adochitei_Marian_1993 a răspuns:

8.000 e pe seara! happy