| ValyHD a întrebat:

Stiti cumva daca joi si vineri este liber findca am auzit niste zvonuri pe la scoala...

3 răspunsuri:
| anonymous09 a răspuns:

Se face scoala si in plus si sambata, se recupereaza ziua de vineri. cel putin asa e la scoala la mine. era culmea sa mai primim joi si vineri dupa ce ne-a dat vacantele astea si din mijlocul saptamanii happy

| Cerby a răspuns:

Depinde de fiecare scoala sau liceu.Cand am fost sambata aia de am recuperat joia am fost in tot liceul sa zic 4 clase.Acum directoarea a zis sa nu mai venim.

| ValyHD explică:

Noua ne-a spus ca s-ar putea sa nu facem ps : la noi la scoala nu se recupereaza nici zilele de sambata laughing