| theodora_2847 a întrebat:

Stiti cumva daca la centrele xerox au posibiliatea sa si printeze un document in Abode PDF pe care sa-l duc pe un suport DVD?

Ca a luat-o razna imprimanta si am nevoie urgenta saptamana. asta happy

Daca stiti vreunul in Bucuresti, spuneti-mi va rog mult!
Dau fundita! happy

Răspuns Câştigător
| Miha a răspuns:

De ex in fata blocului meu poti sa te duci cu un stick sau cd si sa ii arati ce vrei sa scoti si til scoate la imprimantawinkingeu stau p langa city mall iar magazinul e la 2 stati, la piata progresu

1 răspuns:
| Incubus a răspuns:

Icearca cu mem stick pentru ca unele imprim au slot pentru usb sau SD card, cu dvd e mai greu ca trebuie sa aiba si calc acolo ca sa citeasca