| Wscor a întrebat:

Stiti cumva daca mere sa faci dvd cu jocuri pentru playstation2 care sa mearga. Daca da ziceti-mi si mie cum sau cu ce program.Multumesc!

5 răspunsuri:
| Cretaker a răspuns:

Mai intaaaaaaai, PS2-ul treeebuie sa fie MOOOODAT!

...ai tu PS2'ul modat, amice? Indeplinesti aceasta conditie? PlayStation 2-ul tau se afla intr'o stare 'modata' pentru a putea rula jocuri de pe net puse pe DVD pur si simplu cu Nero Burning ROM?

| bigdady a răspuns:

Trebuie sa ai consola modata, daca jocul e arhivat dezarhiveaza-l cu winrar deschide nero selectezi copy and backup dupa care burn image to disk selectezi o viteza de scriere de 4x

| Wscor explică:

Nu stiu ca inca nu l-am luat

| Wscor explică:

Ms all

| banutraul1234 a răspuns:

Neroooo happy