| UngureanuFlorin a întrebat:

Dau funda! Am tot jucat in truna jocuri online am facut servere... mi-am luat PS2(PlayStation2), Wii, PSP, PS3 si normal ca si PC(Computer) Dar m-am saturat de jocuri m-am lasat de Metin2(Ro, Uk sau IT ) si acum cand vreau sa-l incep din nou de la capat nu imi descarca update cand vreau sa intru!

Eu vreau sa imi ziceti alte jocuri tari ( online ) sau daca stiti cum sa fac metin-ul sa mearga! PLZ FUnda!

2 răspunsuri:
| bogdi504 a răspuns:

Pai alte jocu ari mai fi 4story,super racing, world of warcraft, metin2 TDL(pvp), metin2 Empire, counter strike(c.s.)funda? ai o multime de jocuri tari si cele mai jucate jocuri...

| SzL a răspuns:

1. uitete la placa video si vezi daca mai este compatibila cu jocul
2. poate numai ai spatiu
3. poate ai conecsiune proasta la net
4. mai incearca ca in final o sa iti mearga
5. pai sa vedem alte jocuri : 4story,farmville,fifa(online), counter strike, etc...